KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6035507
nr 603 5507
Gravyr
Gerg Adlersparre, 42x28
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 18:16:00
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
650 kr
1.100 kr
7
950 kr
7
1.100 kr
8